Bezpieczna i komfortowa podróż

Wycieczki

Firma „Transport Osobowy Mariusz Paniec” oferuje profesjonalne usługi w zakresie transportu pasażerskiego. 

Nasze doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu, to recepta na niezapomniane podróże. Aktywnie współpracujemy z biurami podróży, hotelami oraz organizujemy wycieczki dla klientów indywidualnych.

Wymienione poniżej wycieczki to oferta standardowa. Jeśli jesteś zainteresowany inną wycieczką, nic straconego, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować każdą na Twoje życzenie!

Startujemy w dowolnym miejscu w Krakowie.

Kraków

Stołeczne Królewskie Miasto Kraków trzeba zobaczyć. Zabytki jakie Kraków oferuje: od Zamku Królewskiego na Wawelu, przez Sukiennice, Kościół Mariacki, Kazimierz, aż po Smoczą Jamę czy pomnik Psa Dżoka sprowadzają do Krakowa całe rodziny, dzieci też nie będą się nudzić. Piękne, urokliwe miasto.

Oświęcim

Obóz koncentracyjny w Oświęcimiu – nazistowski obóz zagłady, istniejących w latach 1940-1945 pod niemiecką nazwą Auschwitz-Birkenau – składał się z trzech obozów: Auschwitz I w Oświęcimiu, KL Auschwitz II w Brzezince i Auschwitz III Monowitz. W 1947 roku obóz został przekształcony w Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, a w 1979 roku włączony na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wieliczka

Kopalnia Soli „Wieliczka” to nie tylko zabytek klasy światowej, to całe miasto pod ziemią z sanatorium, kościołem, teatrem i kawiarnią!

Częstochowa

Klasztor na Jasnej Górze w Częstochowie jest najbardziej znanym polskim sanktuarium Matki Bożej i największym w kraju miejscem pielgrzymek. Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej, często kojarzony z cudownymi mocami , jest najcenniejszym skarbem Jasnej Góry. Klasztor jest jednym z oficjalnych narodowych zabytków w Polsce.

Zakopane

Jeśli jesteś wielbicielem wspaniałych widoków i architektury drewnianej Zakopane to idealne miejsce dla Ciebie. Położona w południowej Polsce, u podnóża Tatr, „zimowa stolica Polski” to trzecie pod względem popularności miejsce w Polsce. Każdego roku coraz więcej ludzi przyjeżdża tu w trakcie letnich i zimowych wakacji. Doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa przez amatorów śnieżnego szaleństwa, a także zaawansowanych narciarzy. Zakopane jest pełne szlaków turystycznych dla ludzi, którzy lubią chodzić po górach i cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami.

Wadowice

Wadowice – malownicze miasto założone w XIV wieku, miejsce urodzenia Jana Pawła II.

Paniec Transport Osobowy
os. Jagiellońskie 32
Kraków 

transport@paniec.pl

+48 602 617 327