Wycieczki

Firma „Transport Osobowy Mariusz Paniec” oferuje profesjonalne usługi w zakresie transportu pasażerskiego. Nasze doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu, to recepta na niezapomniane podróże. Aktywnie współpracujemy z biurami podróży,  hotelami oraz organizujemy wycieczki dla klientów indywidualnych.

Wymienione poniżej wycieczki to oferta standardowa. Jeśli jesteś zainteresowany inną wycieczką, nic straconego, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować każdą na Twoje życzenie!

Startujemy w dowolnym miejscu w Krakowie.

Kraków

Stołeczne Królewskie Miasto Kraków trzeba zobaczyć. Zabytki jakie Kraków oferuje: od Zamku Królewskiego na Wawelu, przez Sukiennice, Kościół Mariacki, Kazimierz, aż po Smoczą Jamę czy pomnik Psa Dżoka sprowadzają do Krakowa całe rodziny, dzieci też nie będą się nudzić. Piękne, urokliwe miasto.

Oświęcim

Obóz koncentracyjny w Oświęcimiu - nazistowski obóz zagłady, istniejących w latach 1940-1945 pod niemiecką nazwą Auschwitz-Birkenau - składał się z trzech obozów: Auschwitz I w Oświęcimiu, KL Auschwitz II w Brzezince i Auschwitz III Monowitz. W 1947 roku obóz został przekształcony w Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, a w 1979 roku włączony na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wieliczka

Kopalnia Soli „Wieliczka” to nie tylko zabytek klasy światowej, to całe miasto pod ziemią z sanatorium, kościołem, teatrem i kawiarnią!

Powrót
1 2 3
Powrót
1 2 3
Powrót
1