Wycieczki

Firma „Transport Osobowy Mariusz Paniec” oferuje profesjonalne usługi w zakresie transportu pasażerskiego. Nasze doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu, to recepta na niezapomniane podróże. Aktywnie współpracujemy z biurami podróży,  hotelami oraz organizujemy wycieczki dla klientów indywidualnych.

Wymienione poniżej wycieczki to oferta standardowa. Jeśli jesteś zainteresowany inną wycieczką, nic straconego, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować każdą na Twoje życzenie!

Startujemy w dowolnym miejscu w Krakowie.

Powrót
1 2 3
Powrót
1 2 3 4
Powrót
1 2 3 4
Powrót
1 2 3
Zakopane

Jeśli jesteś wielbicielem wspaniałych widoków i architektury drewnianej Zakopane to idealne miejsce dla Ciebie. Położona w południowej Polsce, u podnóża Tatr, „zimowa stolica Polski” to trzecie pod względem popularności miejsce w Polsce. Każdego roku coraz więcej ludzi przyjeżdża tu w trakcie letnich i zimowych wakacji. Doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa przez amatorów śnieżnego szaleństwa, a także zaawansowanych narciarzy. Zakopane jest pełne szlaków turystycznych dla ludzi, którzy lubią chodzić po górach i cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami.

Powrót
1