Wycieczki

Firma „Transport Osobowy Mariusz Paniec” oferuje profesjonalne usługi w zakresie transportu pasażerskiego. Nasze doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu, to recepta na niezapomniane podróże. Aktywnie współpracujemy z biurami podróży,  hotelami oraz organizujemy wycieczki dla klientów indywidualnych.

Wymienione poniżej wycieczki to oferta standardowa. Jeśli jesteś zainteresowany inną wycieczką, nic straconego, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować każdą na Twoje życzenie!

Startujemy w dowolnym miejscu w Krakowie.

Powrót
1         2         3
Powrót
1 (1)   3 (1)   2 (1)
Wieliczka

Kopalnia Soli „Wieliczka” to nie tylko zabytek klasy światowej, to całe miasto pod ziemią z sanatorium, kościołem, teatrem i kawiarnią!

Częstochowa

Klasztor na Jasnej Górze w Częstochowie jest najbardziej znanym polskim sanktuarium Matki Bożej i największym w kraju miejscem pielgrzymek. Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej, często kojarzony z cudownymi mocami , jest najcenniejszym skarbem Jasnej Góry. Klasztor jest jednym z oficjalnych narodowych zabytków w Polsce.

Zakopane

Jeśli jesteś wielbicielem wspaniałych widoków i architektury drewnianej Zakopane to idealne miejsce dla Ciebie. Położona w południowej Polsce, u podnóża Tatr, „zimowa stolica Polski” to trzecie pod względem popularności miejsce w Polsce. Każdego roku coraz więcej ludzi przyjeżdża tu w trakcie letnich i zimowych wakacji. Doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa przez amatorów śnieżnego szaleństwa, a także zaawansowanych narciarzy. Zakopane jest pełne szlaków turystycznych dla ludzi, którzy lubią chodzić po górach i cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami.

Wadowice

Wadowice - malownicze miasto założone w XIV wieku, miejsce urodzenia Jana Pawła II.