Wycieczki

Firma „Transport Osobowy Mariusz Paniec” oferuje profesjonalne usługi w zakresie transportu pasażerskiego. Nasze doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu, to recepta na niezapomniane podróże. Aktywnie współpracujemy z biurami podróży,  hotelami oraz organizujemy wycieczki dla klientów indywidualnych.

Wymienione poniżej wycieczki to oferta standardowa. Jeśli jesteś zainteresowany inną wycieczką, nic straconego, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować każdą na Twoje życzenie!

Startujemy w dowolnym miejscu w Krakowie.

Powrót
1 2 3
Oświęcim

Obóz koncentracyjny w Oświęcimiu - nazistowski obóz zagłady, istniejących w latach 1940-1945 pod niemiecką nazwą Auschwitz-Birkenau - składał się z trzech obozów: Auschwitz I w Oświęcimiu, KL Auschwitz II w Brzezince i Auschwitz III Monowitz. W 1947 roku obóz został przekształcony w Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, a w 1979 roku włączony na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wieliczka

Kopalnia Soli „Wieliczka” to nie tylko zabytek klasy światowej, to całe miasto pod ziemią z sanatorium, kościołem, teatrem i kawiarnią!

Częstochowa

Klasztor na Jasnej Górze w Częstochowie jest najbardziej znanym polskim sanktuarium Matki Bożej i największym w kraju miejscem pielgrzymek. Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej, często kojarzony z cudownymi mocami , jest najcenniejszym skarbem Jasnej Góry. Klasztor jest jednym z oficjalnych narodowych zabytków w Polsce.

Zakopane

Jeśli jesteś wielbicielem wspaniałych widoków i architektury drewnianej Zakopane to idealne miejsce dla Ciebie. Położona w południowej Polsce, u podnóża Tatr, „zimowa stolica Polski” to trzecie pod względem popularności miejsce w Polsce. Każdego roku coraz więcej ludzi przyjeżdża tu w trakcie letnich i zimowych wakacji. Doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa przez amatorów śnieżnego szaleństwa, a także zaawansowanych narciarzy. Zakopane jest pełne szlaków turystycznych dla ludzi, którzy lubią chodzić po górach i cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami.

Wadowice

Wadowice - malownicze miasto założone w XIV wieku, miejsce urodzenia Jana Pawła II.